Warunki korzystania z usług

Administratorem witryny i prezesem marki Devarto jest Łukasz Gadomski, działający w grupie przedsiębiorstwa: Tech Leader Grupa Multimedialna Łukasz Gadomski, ul. Porębska 71, 54-046 Wrocław, NIP: 8942869340.

   

 1. Każdy klient chcący skorzystać z usług zobowiązany jest o dokładne zapoznanie się z Ogólnymi warunkami korzystania z usług.

   

 2. Biorąc udział w promocji lub innym wydarzeniu o charakterze marketingowym, klient wyraża zgodę na akceptację regulaminu danego wydarzenia.

   

 3. Klient otrzymując wykonaną usługę i nie mając zastrzeżeń do jej wykonania, nie może wnosić reklamacji po zakończeniu świadczenia usługi. Wyjątkiem są reklamacje gwarancyjne za wykonaną usługę.

   

 4. Za wykonywanie niezbędnych połączeń telefonicznych płaci klient według czasu trwania rozmowy. Cena za minutę według stawki operatora z której korzysta serwisant. Przykładowo w celach aktywacji usługi klienta, pozyskanie hasła do aktywacji usługi czy rejestracji gdy nie można wykonać tego inaczej, a szczególnie do krajów zagranicznych.

   

 5. Wszystkie znaki towarowe, logotypy i nazwy firm znajdujące się na tej stronie są wyłączną własnością tychże firm i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.

   

 6. Jeżeli nie akceptujesz któregoś z punktów Ogólnych warunków korzystania z usług, nie możesz korzystać z treści strony internetowej oraz świadczonych usług.