Kursy i szkolenia

Oferujemy profesjonalne kursy specjalistyczne z dziedzin:

  • IT, 
  • marketingu, 
  • grafiki komputerowej, 
  • fotografii, 
  • zarządzania

Miejsce: Wrocław

Forma: głównie w trybie stacjonarnym, jednak istniej możliwość przeprowadzenia ich w formie on-line.

Terminy: ustalane po uprzednim kontakcie przez formularz kontaktowy

Jesteśmy placówką wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych. Każdy z przeprowadzonych przez nas kursów kończy się wydaniem certyfikatu lub zaświadczenia o ukończeniu.

Aktualnie prowadzimy nabór na następujące kursy:

Podstawy SketchuUp 3D – projektowanie w przestrzeni 3D
Kurs jest przeznaczony głownie dla osób zajmujących się architekturą, projektowaniem prototypów, a także tych którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę z zakresu projektowania graficznego. Podczas kursu dowiesz się jak pracować z bryłami 3D, poznasz zasady niezbędne do projektowania w przestrzeni trójwymiarowej, nauczysz się tworzyć tekstury, zindywidualizowane kształty, tworzyć całe pomieszczenia i budynki. Zostaną też wskazane techniki zaawansowanego renderowania poza podstawowym oprogramowaniem SketchUp'a.

Małe grupy 2-5 osobowe
Czas trwania: 20 godzin zajęciowych stacjonarnie
Koszt: 4339 zł brutto

Zapytaj o terminy

Zarządzanie wspomagane komputerowo – optymalizuj pracę i naucz się być SMART.
Kurs jest przeznaczony dla osób które chciałyby zautomatyzować codzienne procesy wykonywanej w pracy, poszukują najlepszych narzędzi do rozwiązywania problemów, a także tych którzy potrzebują wsparcia w pakietach biurowych typu Office. Dzięki analizie Twoich potrzeb oraz indywidualnego toku nauczania, wiedza i praktyka trenera pozwala na naukę rozwiązań szytych na miarę. Podczas szkolenia dowiesz się także czym jest nowoczesne zarządzanie oraz poznasz narzędzia współczesnego marketingu dostępne na wyciągnięcie ręki.

Małe grupy 1-3 osobowe
Czas trwania: 40 godzin zajęciowych stacjonarnie
Koszt: 3369 zł brutto

Zapytaj o terminy

Podstawowy kurs fotograficzny z elementami grafiki komputerowej – twórz i obrabiaj wspaniałe zdjęcia
Kurs jest przeznaczony dla osób które chciałyby nauczyć się fotografii od podstaw lub podszkolić swój warsztat fotograficzny i otworzyć się na wyższy poziom fotografii. Kurs rozpocznie się wprowadzeniem teoretycznym do postaw fotografii. W ramach kursu poznasz tajniki fotografii portretowej, reklamowej, reportażowej, kulinarnej oraz ślubnej. W każdej z tych dziedzin poznasz techniki i sprzęty które pomogą uzyskać najlepsze efekty. Po wykonanych sesjach treningowych, nauczysz się na swoich zdjęciach jak obrabiać je w takich programach jak Photoshop czy GIMP. 

Czas trwania: 45 godzin zajęciowych stacjonarnie
Koszt: 4159 zł brutto

Zapytaj o terminy