Co mówią o nas klienci?

Potrzebowaliśmy całego spektrum materiałów – od wizytówek po teczki firmowe, a dodatkowo 3 strony internetowe i wsparcie w administracji technicznej. Nasze oczekiwania postawiliśmy bardzo wysoko, stawiając na jakość wykonania. Jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatów i będziemy prowadzili dalszą, już owocną współpracę.

hpkm.pl

HPKM Legal Group

Potrzebowaliśmy nowej identyfikacji wizualnej, a to pociągnęło za sobą zmianę strony internetowej i stworzenie logo. Otrzymaliśmy świetne koncepty do wyboru. Nowe logo prezentuje się profesjonalnie a strona dostała unikalne zdjęcia z sesji i przemyślany design. Zyskaliśmy dzięki temu nowych klientów, w tym anglojęzycznych dzięki tłumaczeniom.

transportmebli.com

Transspeed

Współpraca rozpoczęła się niespodziewanie. Devarto uświadomiło nam, że potrzebujemy strony. Zebrano nasze oczekiwania i uwzględniono w projekcie. Co więcej, wykonano sesję fotograficzną warsztatu i odzyskano naszą domenę. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tempa prac i profesjonalizmu. Będziemy ich polecać!

auto-aleksander.pl

Auto-Aleksander

Po wielu próbach stworzenia nowej strony i przygotowania reprodukcji symbolu firmowego, zgłosiliśmy się do Devarto. Gdybyśmy wiedzieli, że wszystko pójdzie tak sprawnie i osiągnie imponujące efekty zrobilibyśmy to znacznie wcześniej. Gorąco polecamy Devarto i będziemy w przyszłości korzystać ich usług.

taniecnarodowy.pl

Korowód

Potrzebowaliśmy pełnego wsparcia technicznego dla nowej działalności. W odpowiedzi otrzymaliśmy profesjonalny landing page i logo firmowe w oparciu o nasze wytyczne. Korzystamy z usług już kilka lat i w razie problemów technicznych zawsze możemy liczyć na szybkie wsparcie.

skaminski.pl

Kamiński

Trafiliśmy na Devarto z polecenia. Potrzebowaliśmy na szybko opracować kilkanaście info-grafik do internetu. Wszystko przebiegło sprawnie, otrzymaliśmy także zadowalającą cenę i cenne porady. Jak najbardziej polecamy.

SAY HELLO

Zgłosiliśmy się o pomoc w aktualizacji naszego sklepu z książkami patriotycznymi. Obejmowało to przeniesienie na lepszy hosting całej zawartości, wprowadzenie kilkunastu poprawek na stronie, zwiększenie widoczności elementów graficznych oraz zmiany w produktach. Dzięki temu nasza strona jest lepiej wypozycjonowana dla klientów i bardziej czytelna. Każdemu polecamy takie usługi!

nortom.pl

Nortom

Potrzebowaliśmy rzetelnej informacji i działań marketingu internetowego w Google. Ostatecznie problem okazał się bardziej złożony niż się wydawało. Mimo to, zostaliśmy sprawnie obsłużeni a także dostaliśmy oczekiwaną informację. Dzięki temu rozwiązaliśmy nasz problem z SEO. Wszystkim polecamy taką obsługę!

grill-brothers.business.site

Grill Brothers