Nasza misja

Powstaliśmy z rosnących potrzeb naszych klientów i ich identyfikacji w środowiskach biznesowych. Chcemy być najlepszym źródłem informacji i wsparciem dla działań małych i średnich przedsiębiorstw z zakresu marketingu internetowego.

Dzieląc się naszą wiedzą i doświadczeniem, pragniemy rosnąć wraz z naszymi klientami i dotrzymywać im kroku na każdym etapie rozwoju. Oprócz orientacji na projekty, skupiamy się także na walorach edukacyjnych chętnie dzieląc się wiedzą i najlepszymi praktykami z branży.

Ludzie podają sobie ręce na znak zgody
Ludzie krzyżują ręce przy komputerach

Dla naszych klientów, często doradzamy w sposób wykraczający zwykłą obsługę – staramy się doradzać, by niskim kosztem zoptymalizować wydatki na nieużywane lub tańsze produkty / usługi wykupione w przeszłości przez klienta. Zaoszczędzone środki można przekazać na dodatkowe działania przekładające się na jeszcze wyższą jakość i efekt kampanii. Dzięki temu jesteśmy doceniani również za wparcie optymalizacji biznesów naszych klientów.

Aktywnie działając pragniemy także wspierać charytatywnie poprzez wsparcie technologiczne i nagłaśnianie akcji, takich jak organizowane przez Serwis komputerowy wchodzący w skład naszej grupy multimedialnej. Każdy może przekazać stary lub częściowo uszkodzony sprzęt komputerowy, który naprawimy na nasz koszt by przekazać potrzebującym. Więcej o akcji można przeczytać tutaj.