Copywriteing i tłumaczenia

Firmy prowadzące blogi i fanpage często wspierają się profesjonalnymi usługami copywriterów. Dzięki temu otrzymują artykuły, posty i obsługę klienta na najwyższym poziomie. Dodatkową zaletą jest to, że nie trzeba tracić czasu na poszukiwanie materiałów i opracowywanie tekstów. 

Zazwyczaj każdy z copywriterów specjalizuje się w jakiejś dziedzinie, w której posiada ogólną lub szczegółową wiedzę. My wymagamy także od naszych copywriterów znajomości działania mechanizmów SEO i SEM, by każdy tekst został jak najlepiej zoptymalizowany pod wyszukiwarkę Google, jeszcze przed jego właściwą optymalizacją.

Współpracujemy także z doświadczonymi tłumaczami będącymi copywriterami lub filologami danego języka. Dzięki temu mamy pewność, że jakość każdego tekstu stoi na najwyższym poziomie. 

Wykonujemy głównie tłumaczenia w języku angielskim i niemieckim, jednak również podejmujemy się innych. Najlepiej zapytać nas o aktualną dostępność przez formularz kontaktowy.

Każdą wykonaną przez nas stronę internetową możemy przekształcić w obsługę wielojęzyczną w dowolnym momencie. Jeżeli decyzja o dodaniu języka obcego nastąpi za jakiś czas, chętnie podejmiemy się kompleksowego tłumaczenia i modyfikacji strony.